Czas na bezpieczne wakacje

Zadbaj o siebie i bliskich!

WYLICZ SWOJĄ POLISĘ

Ochrona z „last minute” może okazać się niewystarczająca

Strona główna » Ochrona z „last minute” może okazać się niewystarczająca

Mimo tego, że wakacje oficjalnie się skończyły, to wielu Polaków właśnie po sezonie planuje swoje wakacyjne wyjazdy. Głównym powodem jest oczywiście cena. Zagraniczne kurorty oferują często znakomite warunki w niskiej cenie. Oferty „last minute” cieszą się więc dużą popularnością. Czy taki spontaniczny wyjazd po sezonie wakacyjnym wiąże się także z kompleksową ochroną?

Turysto uważaj

Decydując się na ofertę last minute sprawdzaj dokładnie na jakich warunkach masz zapewnione ubezpieczenie. Może okazać się tak, że cena nie idzie w parze z jakością ochrony. Biura podróży zapewniają zwykle ochronę na bardzo podstawowym poziomie, co może okazać się niewystarczające podczas niespodziewanego wypadku.  Co prawda możemy liczyć na pomoc lekarza podczas np. bólu brzucha lub głowy, ale w przypadku transportu medycznego koszty mogą być wysokie. Niska suma ubezpieczenia sprawia, że za udzieloną pomoc będziesz musiał dopłacać z własnej kieszeni.

Kompleksowe ubezpieczenie

Wybierając się na „jesienne” wakacje warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Dodatek w postaci assistance może okazać się nieoceniony. Gwarantuje on pomoc w nagłych wypadkach. Chodzi tu m.in. o organizację transportu medycznego, pokrycie kosztów leczenia, ubezpieczenie bagażu i inne dodatki, które przydać się mogą podczas wyjazdu. Dokładnie na temat ubezpieczenia turystycznego opowiedzą Ci nasi eksperci z SuperUbezpieczenia.pl. Nasza wiedza i doświadczenie sprawia, że zaufało nam już wielu kierowców. Po więcej szczegółów wejdź na www.superubezpieczenia.pl lub zadzwoń 720 221 221.

Zadbaj o swój dom gdy wyjedziesz!

Wyjeżdzamy na wakacje. To idealny moment, dla osób które chcą okraść Twój dom. Nie czekaj, ubezpiecz swój dom już teraz i jedz na wakacje spokojnie!

ZOBACZ WIĘCEJ