Czas na bezpieczne wakacje

Zadbaj o siebie i bliskich!

WYLICZ SWOJĄ POLISĘ

Kategoria:


Tagi: / / /

Azjatycka przygoda tylko z odpowiednim ubezpieczeniem

Strona główna » Azjatycka przygoda tylko z odpowiednim ubezpieczeniem

Egzotyczne kierunki z rok na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Tajlandia, Chiny i inne azjatyckie kraje to w ostatnim czasie modny kierunek. Wpływ na to mają tanie bilety lotnicze i liczne atrakcje, które sprawiają, że Azja stała się łakomym kąskiem wśród naszych rodaków. Organizując własną azjatycką wyprawę nie zapominaj o ubezpieczeniu.

Samodzielna organizacja

Kiedy w Polsce za oknem zaczyna się jesienna szarówka i niskie temperatury, wiele osób ucieka do egzotycznych krajów. Popularnością cieszy się backpacking (wyjazd z plecakiem i organizacja wyjazdu bez biura podróży). Pomagają w tym również linie lotnicze, które oferują bilety w niskich cenach do Azji Południowo-Wschodniej.

Pamiętaj o ubezpieczeniu

Eksperci ubezpieczeniowi zaznaczają, że brak odpowiedniego przygotowania do wyjazdu może zakończyć się katastrofą. Niespodziewany wypadek, który wymaga operacji i transportu medycznego oznacza bardzo duże konsekwencje finansowe. Transport medyczny z Azji może kosztować nawet 250 tys. zł, a wizyta ambulatoryjna w takich krajach jak Tajlandia, Malezja, Filipiny lub Indonezja może kosztować od 100 do 200 euro. Posiadając ubezpieczenie turystyczne masz pewność, że za ewentualne szkody zapłaci Twój ubezpieczyciel.

Ile kosztuje ubezpieczenie do Azji?

Okazuje się, że polisa turystyczna na azjatycki wyjazd nie jest droga i kosztuje średnio tyle samo co ubezpieczenie tygodniowe dla turystów wybierających się na tydzień do Grecji lub Chorwacji. Eksperci zaznaczają jednak, że wyjazd w egzotyczne kierunki trwa zwykle dłużej niż europejskie wakacje. Dodatkowo trzeba wiedzieć, że takie kierunki traktowane są przez ubezpieczycieli jako strefa z wyższą składką. Dodatkowo w polisie trzeba zadbać o ochronę z wysokimi sumami ubezpieczenia i zakresem ochrony.

Sprawdź ile kosztuje ubezpieczenie na azjatycki wyjazd już dziś. Skontaktuj się z ekspertami TurystycznaPolisa.pl. Zadzwoń pod numer 720 221 221 i zadbaj o kompleksową ochronę podczas azjatyckich wakacji.

Zadbaj o swój dom gdy wyjedziesz!

Wyjeżdzamy na wakacje. To idealny moment, dla osób które chcą okraść Twój dom. Nie czekaj, ubezpiecz swój dom już teraz i jedz na wakacje spokojnie!

ZOBACZ WIĘCEJ